درمان سرطان در آلمان

درمان سرطان در آلمان – Cancer treatment in Germany

توسط: | برچسب ها: , , , , , | دیدگاه ها: 7 | اسفند ۲۳ام, ۱۳۹۶

igmed در این هفته قصد دارد در خصوص درمان سرطان در آلمان  کمی برای شما عزیزان صحبت کند. هسته درمانی بیماری سرطان در آلمان در بیمارستان مرکزی فرانکفورت این کشور قرار گرفته است که مسئولیت آن را پروفسور فوگل برعهده گرفته است. در بیمارستان کلانشهر فرانکفورت بخشی تحت عنوان اینترونشنال رادیولوژی ایجاد شده است که عمده بیماران این بخش را خارجی های سفر کرده به آلمان تشکیل می دهند و باید گفت که در حال حاضر حتی از کشور آمریکا نیز برای درمان سرطان و سایر بیماری های وابسته به این کشور یا اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، به بیمارستان مرکزی فرانکفورت مراجعه می نمایند.

درمان سرطان در آلمان

معرفی برخی از بخش های درمانی اینترونشنال رادیولوژی (رادیولوژی مداخله ای):

  • شیمی درمانی سوپر سلکتیو (Super Selective Chemotherapy): در این روش از شیمی درمانی نوین که بطور تخصصی در بیمارستان های آلمان انجام می شود، به جای وارد کردن حجم مشخصی از داروی شیمی درمانی به تمامی قسمت های بدن، تنها داروی این روش درمانی به داخل رگ منتهی به تومور سرطانی تزریق می شود و با این کار هم بیمار از نظر جسمی به شکل ناگهانی افت نمی کند و هم دچار ریزش های تدریجی مو و در نهایت بی مویی کامل نمی شود!
  • سوزاندن با دستگاه مایکروویو (Microwave Ablation): در این روش از فرآیند درمان سرطان نیز ابتدا یک آنتن در طی یک عمل جراحی موضعی به داخل حجم تومور فرستاده می شود و سپس با ایجاد امواجی در داخل آن، سلول های تومور را به شدت داغ کرده و سبب نابودی آنان می گردد.
  • کموآمبولازیسیون سوپر سلکتیو (Super Selective Chemoembolization): در این روش درمان سرطان در آلمان سعی می شود در صورت امکان با انجام یک عمل جراحی ساده و حتی بدون استفاده از بیهوشی و تنها با چند سی سی ماده بی حس کننده، مانع از تغذیه تومور از قسمت های مختلف بدن شده و آن را مجبور به کوچکتر شدن؛ می کنند.

درمان سرطان در آلمان

مدت زمان لازمه برای درمان سرطان در آلمان:

نمی توان مدت زمان خاصی را برای درمان این گونه از بیماری ها مشخص کرد چرا که بسته به تنوع آن و همچنین وضعیت پخش شدگی آن در قسمتی از بدن و یا کل بدن بیمار، این زمان متغیر خواهد بود. در بیمارستان مرکزی فرانکفورت تنها پروفسور فوگل این اجازه را دارد تا در خصوص روند درمانی و برنامه زمانی مناسب برای بهبودی سریع بیماران تصمیم گیری کند و در صورت لزوم مشاوره هایی را از پزشکان معالج بیماران دریافت نماید و یا ارائه دهد.

توجه داشته باشید عموما برای درمان سرطان در آلمان باید سه بار و هر بار به مدت هفت روز، آن هم با فاصله زمانی یک ماه به یک ماه خود را میهمان بیمارستان های آلمان بکنید تا بتوانید هرچه سریع تر مراحل درمانی خود و یا بیمار خود را طی نمایید. لازم به ذکر است جلسات درمان سرطان در طول مدت اقامت شما در آلمان می تواند هم هر روزه پیگری شود (اگر سرطان پیشرفته باشد) و هم می تواند تنها در روزهای ابتدایی و انتهایی هفته شکل بگیرد که این برنامه درمانی تنها توسط پروفسور فوگل مشخص و تعیین می گردد!

درمان سرطان در آلمان

کلام آخر:

آلمان یکی از اصلی ترین مراکز درمانی سرطان در کل اروپا یا بی تعارف حتی در کل جهان است! متاسفانه با توجه به شیوع انواع بیماری های سرطانی در کشور ما و عدم کنترل ترویج آن از سوی نهادهای سلامتی و خودِ هموطنانه عزیزمان، در حال حاضر تعداد چشمگیری از بیماران ایرانی در حال سپری کردن مراحل درمانی خود در بیمارستان مرکزی فرانکفورت هستند که امیدواریم هرچه زودتر سلامتی خود را به دست بی آورند و البته از تعداد آنان نیز به شکل کاملا صعودی و در جهت مثبت کاسته شود؛

دیدگاه ها

7 thoughts on “درمان سرطان در آلمان – Cancer treatment in Germany

  1. Pingback: درمان بیماری های مختلف در آلمان -

ارسال پاسخ

Iran