مرکز درمانی فرایبورگ

مرکز درمانی فرایبورگ زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی فرایبورگ آلمان

توسط: | برچسب ها: , , | دیدگاه ها: 1 | فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۷

مرکز درمانی فرایبورگ به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پزشکی نه تنها در آلمان بلکه در جهان، تاریخ طولانی و غنی دارد. این مرکز بیمارستانی و پزشکی تا به اکنون پنج بار برنده جایزه نوبل برای دستاوردهای علوم پزشکی شده است. دانشگاه علوم پزشکی فرایبورگ یکی از قدیمی ترین و برجسته ترین دانشگاه های آلمان است.

مرکز پزشکی دانشگاه فرایبورگ شامل ۱۴ درمانگاه تخصصی، ۵ انستیتو و ۵ مرکز درمانی مجزا است که همه آنها دسترسی بسیار ممتازی به انواع پیشرو ترین متد ها و ابزار های درمانی پزشکی در سطح جهانی  دارند و را ارائه می دهند.

تمرکز پزشکان و متخصصان مرکز درمانی فرایبورگ بر روی روش های جدید تشخیصی و درمان است و آخرین یافته ها در تحقیقات بالینی و زیست پزشکی را اعمال می کنند.

تیم های بین رشته ای از متخصصان، مراقبت های پزشکی پس و پیش از جراحی را با کیفیت بالا همراه با تعهدات ضمنی و رسمی به بیماران و همراهان بیمار در مورد مراقبت شخصی در محیط راحتی و مجهز ارائه می دهند.

 

مرکز درمانی فرایبورگ، مرکز بین المللی خدمات پزشکی

دفتر خدمات بین المللی خدمات پزشکی برای آسایش بیشتر بیماران خارجی و گسترش صنعت توریسم درمانی در کشور آلمان، خدمات رفاهی را به صورت خدمات شخصی و مراقبت های سطح بالا  برای بیماران و همراهان بیمار فراهم می کند.

خدمات عبارتند از برآورد هزینه های خدمات برنامه ریزی های مالی و حساب رسی برای بیماران و همچنین سازماندهی قرار ملاقات های پزشکی، مترجم و ترتیبات سفر می شود.

شما تجربه اقامتی بسیار عالی را با محیطی لوکس در هتل خواهید داشت، خدمات عالی از شیوه های مراقبت همه جانبه مشاهده خواهید کرد و در نتیجه یک پکیج بی نظیری از خدمات پزشکی و خدمات جانبی را که در کمتر جای دیگری ممکن است ارائه شود در اختیار می گیرید.

فرایبورگ واقع در جنوب غربی آلمان در نزدیکی مرز فرانسه و سوئیس در حومه جنگل سیاه، شما را با چشم انداز زیبایی محلی خود متعجب می کند و قطعا در طی درمان روز های خوبی را در این شهر خواهید گذراند.

 

منبع مورد استفاده:

health-tourism

دیدگاه ها

One thought on “مرکز درمانی فرایبورگ زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی فرایبورگ آلمان

ارسال پاسخ

Iran