گردشگری در آلمان

گردشگری در آلمان

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , , , , | دیدگاه ها: 0 | اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۶

آلمان از جمله کشورهای قدرتمند و تاریخ دار جهان می باشد که همیشه در بین تاپ ترین ها توانسته نام و آوازه ای برای خود بدست آورد؛ از رشته های مختلف ورزشی گرفته تا زمینه های گوناگون صنعتی و همچنین جاذبه های متعدد گردشگری در آلمان می توان به خوبی این را متوجه شد که این کشور، یکی از کشورهای صاحب سبک و مردم آن نیز یکی از تاثیرگذار ترین ملت های جهانی می باشند!

گردشگری آلمان

گردشگری در آلمان:

بسیاری از مردم، آلمان را با مواد غذایی همچون سوسیس، کمپانی های خودروسازی همچون BMW و BNEZ و حتی سرد و بی روح بودن مردمش می شناسند که تا حد زیادی نیز برداشت درستی از سرزمین ژرمن ها تلقی می شود. آلمانی ها خیلی اهل شوخی و طنز پردازی نیستند اما با این حال مردمی بسیار مهربان و مهمان نواز هستند و این خود به تنهایی سبب گشته تا گردشگری در آلمان با حال و هوای کاملا دوستانه برای توریست ها و گردشگران خارجی این کشور صورت پذیرد؛

گردشگری در آلمان انواع و اقسام مختلفی دارد. آلمان از هر جنبه گردشگری اگر نگوییم بهترینش را دارد باید اقرار کنیم یکی از بهترین ها را دارد. این کشور یکی از بهترین جنگل های درختی (جنگل سیاه)، یکی از نامی ترین کوه های جهانی (آلپ)، یکی از مشهورترین رودخانه های کل اروپا (کنستانس) و کلی دیگر از موارد اینچنینی است که واقعا بازدید از آن ها و پرداختن به گشت و گذاری حتی کوتاه مدت نیز می تواند برای هر گردشگر داخلی و خارجی آن، جذاب و دوست داشتنی باشد.

گردشگری در آلمان

گردشگری در آلمان یکی از منابع اصلی و اساسی درآمدزایی این کشور محسوب می شود و باید گفت آلمان از جمله کشورهای قاره سبز است که در هر کدام از دهکده ها و شهرهای بزرگ و مدرن خود چندین و چند جاذبه گردشگری چشم نواز را دارا می باشد که در این قسمت، ما قصد داریم تعدادی از این شهرهای برجسته را به شما عزیزان معرفی نماییم؛

برلین:

در پایتخت آلمان تا می توانید قدر لحطات خود را بدانید و سعی کنید فقط و فقط خوش گذرانی کنید البته توجه داشته باشید که از چهارچوب قوانین برلین نیز تخطی نکنید؛ برلین یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین پایتخت های اروپایی است که می توان در آن با انواعی از تفریحات شبانه و کلی جاذبه های تاریخی همچون موزه و قلعه های باستانی مواجه شد.

برلین

مونیخ:

شهری که علاوه بر داشتن یک تیم فوتبال افسانه ای از مکان های جذاب گردشگری نیز بی بهره نمانده و به جرات می توان گفت سفر به آن در کنار تمامی لذت های موجود کمی گران قیمت نیز تلقی می شود؛ مونیخ یکی از شهرهای گران مدرن و اعیانی کشور آلمان است و تقریبا صرفه جویی در هزینه های سفر به این شهر، یک امر غیرقابل انکار است.

مونیخ

باواریا:

کم لطفی است اگر قصد گشت و گذار در امپراطور صنعت جهان را داشته باشید و به سراغ شهر باواریا که جنوبی ترین استان آلمان نیز می باشد، نروید! باواریا از جاذبه های زیاد گردشگری در آلمان برخوردار است که تنها جاده رومانتیک و یا قلعه نون شوان شتین که سبب الهام گیری اکثر قلعه های کمپانی والت دیسنی بوده است، می باشد. این شهر در منطقه کوهستان آلپ قرار گرفته است و از نظر جاذبه های طبیعی و چشم اندازهای بصری یکی از بهترین مکان های دنیا بشمار می رود.

باواریا

کلن:

حتما تاکنون در خصوص کلیسای شهر کلن چیزهای زیادی شنیده اید که البته هر کدام بیانگر یک نوع روایت خاص و منحصر به فرد در خصوص این شهر و این کلیسای جامع می باشد. واقعیت این است که کلن یک شهر ایده آل برای خروج از هلند و حتی وارد شدن به آن می باشد و توصیه می کنیم اگر شرایط زمانی برای شما ایجاب می کند حتما از جاذبه های گردشگری کلن بازدید بعمل آورید.

کلن

لایپزیک:

شهر هنر و موسیقی. شهر آهنگسازان برجسته وطنی همچون فلیکس مندلسون، ریچارد واگنر و البته باخ! لایپزیک یکی از شهرهای ایده آل برای گشت و گذار علاقه مندان به هنر موسیقی و آهنگسازی است و می توان در این شهر به آرامش روحی زیادی دست پیدا کرد.

لایپزیک

درسدن:

درسدن یکی از شهرهای تاوان پس داده در خلال جنگ جهانی دوم می باشد که به لطف بازسازی ها و مرمت های صورت گرفته در حال حاضر یکی از زیباترین شهرهای آلمان به حساب می آید و می توان در آن با جاذبه های مختلف فرهنگی و تاریخی و همچنین کلی مکان های تفریحی رو به رو شد.

درسدن

ارسال پاسخ

Iran