Germanyvisit

۵ شهر برتر آلمان برای مسافرت و اقامت بلند مدت برای درمان و گردشگری سلامت

توسط: | برچسب ها: , , , , , , , , | دیدگاه ها: 0 | اسفند ۱۷ام, ۱۳۹۶

۵ شهر برتر آلمان شاید چندان عنوان مناسبی برای معرفی شهر های آلمان نباشد چرا که در چنین کشور صنعتی و پیشرفته با استفاده از عنوان ۵ شهر برتر آلمان ممکن است این ذهنیت اشتباه در مخاطب ایجاد شود که دیگر شهر های آلمان ارزش مسافرت و اقامت های طولانی مدت ندارند.

اما در کمال تعجب آلمان از معدود کشور هایی است که تمامی شهر های آن به یک تناسب دارای امکانات رفاهی و گردشگری است.

به خصوص حتی برای مسافران خارجی که به عنوان توریست سلامت و به قصد درمان وارد این کشور می شوند سرتاسر آلمان و شهر های مختلف این کشور می تواند امکانات عالی پزشکی و اقامتی برای همراهان بیمار فراهم آورد.

با این حال در این مطلب می خواهیم ۵ شهر برتر آلمان را بیشتر از جنبه های توریستی و اقامتی بررسی و معرفی کنیم. با ما همراه باشید 🙂

۵ شهر برتر آلمان

حمل و نقل درون شهری و دسترسی سریع و ارزان به سایر شهر های مجاور یکی از مهم ترین پارامتر هایی است که هر توریست و گردشگری بدان توجه می کند.

کشور آلمان از نظر جا به جایی و سیستم حمل و نقل از بهترین کشور ها و پیشرو ترین کشور های اروپایی است. شما به  راحتی می توانید با استفاده ازقطار و مترو در سطح شهر و یا از شهری به شهر دیگر با کمترین هزینه سفر کنید.

هم چنین استفاده از خطوط هوایی نیز برای مسافرت سریع علی رغم هزینه های بالاتری که دارد گزینه مناسب و مطمئنی می تواند باشد.

کلن

با این اوصاف و در نظر گرفتن دیگر پارامتر های مهم به معرفی ۵ شهر برتر آلمان می پردازیم:

برلین

برلین پایتخت و بزرگترین شهر کشور آلمان است. بعد از جنگ جهانی دوم و با شروع جنگ سرد این شهر به دو ناحیه برلین شرقی و برلین غربی تقسیم شد که تا سال ۱۹۹۰ میلادی دوباره این یک پارچگی خودش را بازیافت.

این شهر برای هنرمندان و تاریخ دوستان بسیار مقصد هیجان انگیزی می تواند باشد. برلین ترکیبی هنرمندانه از موزه ها و معماری های قرون مختلف اروپا و تاریخ است. از جمله ویژگی های برلین شب زنده دار بودن این کلان شهر است و می توان گفت که این شهر خاموشی ندارد!

این شهر از جمله صنعتی ترین و مدرن ترین شهر های جهان به شمار می آید و در صنعت توریست سلامت و درمان نیز بسیار فعال است.

مونیخ

مونیخ را دروازه ورود به رشته کوه های آلپ می دانند. مونیخ را می توان مهد معماری های قرون وسطایی نامید و هم چون برلین و حتی فرا تر از آن شهری تاریخی به حساب می آید. اگر اهل مطالعه تاریخ باشید موزه های مونیخ می توانند بسیار جذاب باشند و روز ها و ساعت های بسیاری از وقت شما را به خود مشغول کنند.

مردم شهر مونیخ به این که سعی کنند بیشتر به سنت های خود پای بند باشند افتخار می کنند و به خوبی توانسته اند سنت و مدرنیته را با هم پیوند بزنند.

فرانکفروت

شاید بتوان یکی از مهم ترین ویژگی های این شهر را فرودگاه بین الملی فرانکورت دانست که از مهم ترین فرودگاه های بین الملی و مسیر ارتباطی بسیاری از پرواز های بین الملی است.

از این جهت این شهر برای بسیار از توریست هاحائز اهمیت است و مخصوصا برای افرادی که به قصد درمان وارد کشور آلمان می شوند می توانند از بابت انتقال امن و سریع خود و بیمار شان به این مطمئن باشند.

این ویژگی باعث شده است که این شهر در آلمان به یکی از قطب های گردشگری و از مقصد های اصلی توریست های سلامت باشد.

هامبورگ

هامبورگ دومین شهر بزرگ و پر جمعیت آلمان و واقع در شمال این کشور است. رودخانه های زیادی از این شهر می گذرند و به نوعی تداعی گر شهر ونیز ایتالیا نیز است.

اگر قصد تفریح و گردشگر دارید این شهر بسیار ایده آل است و حتی به مدت روز های طولانی می توانید در این شهر به گردش بپردازید و هم چنان سوژه های مناسب جدیدی داشته باشید.

شهر هامبورگ آلمان نیز از جمله مقصد های توریست های سلامت و گردشگرانی است که به قصد درمان بیماری به آلمان سفر می کنند است.

کلن

کلن شهری است به جامانده از دوران حکومت رومی ها بر اروپا و یادگار تاریخی آن دوره است. از تاریخی ترین و به نوعی قدیمی ترین شهر آلمان به حساب می آید و یکی از دلایلی که در لیست ۵ شهر برتر آلمان آمده است قدمت تاریخی و سنت های به جا مانده از آن دوران است.

اگر به قصد درمان به کشور آلمان سفر می کنید، مراکز درمانی این شهر را نیز بررسی کنید و مطمئن باشید از اقامت در این شهر در طول روند درمانی خود بسیار لذت خواهید برد.

ارسال پاسخ

Iran